Skeyndor rinkinys POWER HYALURONIC

 • Kraunamos nuotraukos

  Skeyndor rinkinys POWER HYALURONIC

  125 
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro:

  POWER HYALURONIC Intensyviai drėkinantis Kremas 50 ml;


  Intensyviai drėkinantis Serumas 30 ml;


  POWER C+ Paakių kremas 15 ml 

  Gamintojas
  SKEYNDOR
 • Rinkinį sudaro:

  SKEYNDOR Power Hyaluronic intensyviai drėkinantis kremas veidui 50 ml

  Kremas intensyviai drėkinantis sausą veido odą sukurtas iš mažų ir didelių hialurono molekulių masės rūgščių. Priemonė skirta naudoti sausai ir itin sausai veido odos priežiūrai, gausiam drėkinimui. Kremas sukurtas iš 0,25% hialurono rūgšties, saulėgrąžų aliejaus, ksilitolio. Hialurono rūgštis veikia paviršinius ir giliuosius odos sluoksnius, skatina ir efektyviai veikia natūralius odos drėkinamuosius procesus. Rūgštis subalansuoja drėgmės lygi odoje, kuris būtinas sveikai veido odos būklei palaikyti.

  Skeyndor Power Hyaluronic Intensyviai drėkinantis serumas 30 ml

  Intensyviai drėkinantis veido serumas. Sudėtyje didelė koncentracija didelės bei mažos molekulinės masės hialiurono rūgšties, kuri užpildo ir išlygina veido odos tekstūrą, rūpinasi tinkamu odos drėkinimu.

  Skeyndor Power C+ Paakių gelis su vitaminu C 15 ml

  Kremo konsistencijos gelis, kuriame yra labai gerai pasisavinamo vitamino C ir granatų ekstrakto, tai – antioksidantų derinys, darantis odą vaiskesnę ir skaistesnę. Priemonė išlygina ir pašviesina paakių odą. Gelis išlygina paakių odos paviršių, mažina tamsių ratilų matomumą, puikiai tinkamas naudoti visų tipų odos priežiūrai. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija