When® veido, kaklo kaukės

 •  

  INOVACIJA


  When® pirmaujantis bio-celiuliozės lakštinių veido kaukių rinkoje prekės ženklas, kuriantis naujoviškus produktus su unikaliais ir veiksmingais ingredientais bei formulėmis.  

  SAUGUMAS

  Visi When® produktai yra gaminami sertifikuotose gamybos įmonėse, kuriose taikomi tarptautiniai standartai ir kokybės kontrolė (CGMP / ISO), ir yra dermatologiškai patikrinti dėl alergenų ir saugos įvertinimo sertifikuotoje EU laboratorijoje.  


  KOKYBĖ


  When® yra aukščiausios kokybės prekės ženklas, kurio sudėtyje yra geriausi, rinktiniai ingredientai ir žaliavos, kurios yra kruopščiai paruošiamos, kad būtų sukurtos efektyviausios formulės įvairioms odos problemoms spręsti.  


  GLOBALUMAS 


  Dėl savo novatoriškumo ir aukštos kokybės produktų, When® yra pripažintas visame pasaulyje. Pradėti pardavinėti Sephora parduotuvėse, produktai vėliau tapo populiarūs ir kitose pagrindinėse grožio produktų parduotuvėse JAV, Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Azijoje.  


  MADA


  Prašmatnus, elegantiškas, žaismingas ir patrauklus When® pakuočių dizainas vartotojams teikia dar daugiau malonumo naudojant produktus ir puikiai atgaivina jų kosmetinį stalą ar lentynas.    

  Simply When® Camellia veganiška stangrinanti veido kaukė

  „Camelia“ stangrinanti veido kaukė su „Vegan“ sertifikuotu lakštu yra prisotinta granatų vaisių ir japoniškos kamelijos žiedų ekstraktais. Maitina ir atgaivina odą, ji atrodo jaunesnė ir sveikesnė.  

  Simply When® Citron veganiška šviesinanti ir drėkinanti veido kaukė

  „Citron Brightening & Tone Up“ veido kaukė su „Vegan“ sertifikuotu lakštu yra prisotinta vitamino C esencija, kuri padeda pašviesinti ir drėkinti veido odą. Atgaivina, suteikia švytėjimo, sumažina pigmentines dėmes.  

  Simply When® fantastiškojo penketuko medvilninių veido kaukių rinkinys (5 vnt.)

  Speciali pakuotė, kurioje rasite visas penkias „Simply When®“ veido kaukes, kurios pagamintos iš itin minkštos medvilnės pluošto Bemliese™ su lengva gaivinančia esencija, hialurono rūgštimi ir švelniais aukštos kokybės augaliniais ekstraktais. 

  15 
  When® The Last Choice drėkinanti bioceliuliozinė lakštinė kaukė

  Drėkina, atgaivina pavargusią odą ir sugrąžina jai natūralų spindesį. Puikiai tinka sausai odai. Pagaminta su augaliniais ekstraktais.  

  When® Glamour stangrinanti bioceliuliozinė lakštinė kaukė

  Intensyvaus poveikio stangrinamoji veido kaukė su hidrolizuotu kolagenu ir peptidais padės jūsų odai atrodyti lygiai ir stangriai.  

  Simply When® Green Tea veganiška raminanti veido kaukė

  „Green Tea“ raminanti ir atpalaiduojanti veido kaukė su „Vegan“ sertifikuotu lakštu yra prisotinta žaliosios arbatos ir japoniškos kamelijos lapų ekstraktais. Drėkina, atgaivina pavargusią odą, kovoja su laisvaisiais radikalais.  

  Simply When® Cosmic Calm raminanti medvilnės veido kaukė

  Itin minkšta, 100% medvilnės pluošto Bemliese ™ lakštinė kaukė, įmirkyta lengvoje, gaivinančioje esencijoje su arbatmedžio aliejumi, vaistinių medetkų ir kalninės arnikos žiedų ekstraktais, kurie padeda išvalyti ir nuraminti odą.  

  Simply When® Present Perfect stangrinanti itin minkštos medvilnės veido kaukė

  Itin minkšta, 100% medvilnės pluošto Bemliese ™ lakštinė kaukė, įmirkyta lengvoje, gaivinančioje esencijoje. Sudarytoje iš adenozino, hidrolizuoto kolageno, mangų ir žaliosios arbatos ekstraktų, suteikiančių antioksidantų ir padedančių sutvirtinti odą.  

  Simply When® Water Wish drėkinanti medvilnės veido kaukė

  Simply When® Water Wish drėkinanti itin minkštos medvilnės veido kaukė. Itin minkšta, 100% medvilnės pluošto Bemliese ™ lakštinė kaukė, įmirkyta lengvoje, gaivinančioje esencijoje su Aloe Vera lapų ir avižų branduolių ekstraktais. Drėkina ir atgaivina veido odą.  

 • Veido, kaklo ir  kaukių kolekcija suteikia galimybę pasimėgauti mini SPA savo namuose.

  Pagaminta Korėjoje  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija