Skeyndor rinkinys CORRECTIVE mišriai / riebiai odai

 • Kraunamos nuotraukos

  Skeyndor rinkinys CORRECTIVE mišriai / riebiai odai

  193 
  Į krepšelį 

   Rinkinį sudaro:

  Skeyndor Corrective Raukšles užpildanti emulsija 50 ml


  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis serumas 30 ml


  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis paakių kremas 15 ml


  produkto kiekis: Skeyndor rinkinys CORRECTIVE Raukšles užpildanti emulsija + Raukšles užpildantis Serumas + Raukšles užpildantis Paakių kremas 

 • Skeyndor Corrective Raukšles užpildanti emulsija 50 ml

  Koreguojanti emulsija skirta greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir veido išraiškos linijomis. Kartu apjungia du užpildančius poveikius, dėl kurių oda atrodo pilnesnė ir putlesnė. Sudėtyje esantys 9 aktyvieji ingredientai, tarp kurių, peptidai, angių nuodai ir hialuronas, veikia tarsi “botox” procedūra. Šių medžiagų junginys užpildo mimikos ir gilias raukšles iš vidaus ir pasirūpina, kad oda greičiau atgautų stangrumą, lygesnį paviršių. Reguliariai naudojant šią emulsiją, atkursite stangresnį veido odos ovalą, sustiprinsite natūralią odos apsaugą nuo ją sendinančių faktorių.

  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis serumas 30 ml

  Koreguojantis serumas skirtas greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir veido išraiškos linijomis. Kartu apjungia peptidus ir kitas aktyvias medžiagas bei biologinį šveitimą, dėl kurių oda atrodo glotnesnė ir atjaunėjusi. Šių ingredientų dėka paspartėja ląstelių atsinaujinimo procesai.

  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis paakių kremas 15 ml

  Koreguojantis paakių kremas skirtas greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir išraiškos linijomis apie akis. Kartu apjungia peptidus ir kitas aktyvias medžiagas, kurios sušvelnina raukšles. Skeyndor Corrective paakių kremas suteikia atpalaiduojantį paakių odos efektą, sumažina matomus paakių maišelius bei sulygina kontūrus. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija