Skeyndor rinkinys CORRECTIVE sausai / normaliai odai

 • Kraunamos nuotraukos

  Skeyndor rinkinys CORRECTIVE sausai / normaliai odai

  193 
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro:

  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis kremas 50 ml


  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis serumas 30 ml


  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis paakių kremas 15 ml 

  Gamintojas
  SKEYNDOR
 • Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis kremas 50 ml

  Koreguojantis kremas skirtas greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir veido išraiškos linijomis. Kartu apjungia du užpildančius poveikius, dėl kurių oda atrodo pilnesnė, putlesnė ir akivaizdžiai stangresnė. Ypač švelnios, turtingos sudėties kremas praturtintas net devyniomis aktyviomis medžiagomis, kurių tarpe yra peptidų, angių nuodų bei hialurono rūgšties. Efektyvus medžiagų kompleksas veikia tarsi “botox” procedūra, kuri užpildo veido odos nelygumus ir švelnina išraiškos linijas.

  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis serumas 30 ml

  Koreguojantis serumas skirtas greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir veido išraiškos linijomis. Kartu apjungia peptidus ir kitas aktyvias medžiagas bei biologinį šveitimą, dėl kurių oda atrodo glotnesnė ir atjaunėjusi. Šių ingredientų dėka paspartėja ląstelių atsinaujinimo procesai.

  Skeyndor Corrective Raukšles užpildantis paakių kremas 15 ml

  Koreguojantis paakių kremas skirtas greitai ir veiksmingai kovoti su giliomis raukšlėmis ir išraiškos linijomis apie akis. Kartu apjungia peptidus ir kitas aktyvias medžiagas, kurios sušvelnina raukšles. Skeyndor Corrective paakių kremas suteikia atpalaiduojantį paakių odos efektą, sumažina matomus paakių maišelius bei sulygina kontūrus. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija