PEPTIDAI

PEPTIDAI

 

Šiuolaikinėje kosmetikoje vis dažniau girdime, kad ji praturtinta peptidais. 

Kas gi tai yra ir kaip veikia šiame įraše.   

Noriu papasakoti kuo paprasčiau ir su konkrečiais pavyzdžiais. 

Peptidai - amino rūgščių junginiai.


Kai kurie yra sudaryti net iš 100 amino rūgščių.

Odoje peptidai atlieka įvairias biologines funkcijas ir veikia labai plačiai.

XXI amžiaus kosmetikos nebegalime įsivaizduoti be peptidų. 

Mano pamėgta ir mylima “SKEYNDOR” naudoja visų tipų peptidus bei eina dar toliau – pasitelkia dronų technologiją, tam kad šios aktyvios medžiagos būtų “pristatytos” į reikiamas ląsteles tikslingai.

Būtent dronuose inkapsuliuotus peptidus – botokso tipo, gyvačių nuodų tipo bei neuroinhibitorius randame atnaujintoje “Corrective” linijoje, kuri kovoja su raukšlėmis.

Šie peptidai padeda atpalaiduoti odą ir glotnina raukšles. Linijoje taip pat yra ir DSG tipo tripeptidas, skatinantis epidermio atsinaujinimą.

? “DermapeelPro” linija – jos sudėtyje ne tik rūgštys padedančios atsinaujintį odai, drėkinančios, bet ir dviejų tipų peptidai. DSG tipo tripeptidas bei TGF-b tipo peptidas slopinantis melanino gamybą ir padedantis ne tik šalinti pigmentines dėmes, bet ir slopinti jų atsinaujinimą.

 “Global Lift” - biomimetinis peptidas elafin – proteinazės inhibitorius. Slopina enzimus ardančius ląstelės membraną bei elastino skaidulas. Sumažėjus neigiamai veikiančių enzimų, oda tampa stangresnė bei elastingesnė.

“Timeless Prodigy” linijoje – ypatingas net penkių augimo faktorių derinys skaitinantis odos pilną atsinaujinimą.

“UNIQCURE” koncentratai

 Matiškumo suteikiantis koncentratas – peptidas balansuojantis ir apsaugantis odos mikroflorą. Tai padeda išvengti uždegiminių procesų bei palaiko sveiką odos būklę.

 Prieš raukšlinis koncentratas – botokso tipo, gyvačių nuodų tipo bei neuroinhibitorius švelnina raukšles.

 Atkūriamasis koncentratas – peptidų derinys stiprinantis jungiamąjį epidermio ir dermos audinį bei gerinantis kolageno skaidulų bei kitų struktūrinių odos elementų kokybę.

Ir vis dėlto svarbiausia ne vienas, kad ir pats naujausias ir efektyviausias ingredientas, bet visą formulė, sinerginis aktyvių komponentų veikimas.

Nemažą įtaką priemonės efektyvumui turi ne tik jos tekstūra, bet net ir indelio dizainas, taip pat atminkite, kad tik teisingai parinkta ir naudojama priemonė užtikrins norimą rezultatą. 

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija