ONmacabim PR linija petražolių pagrindu odos šviesinimui ir pigmentacijos profilaktikai

 • Priemonių sudėtyje yra petražolių (Petroselinum), kurios pasižymi didele A, B, C ir E grupių vitaminų, makro ir mikro elementų koncentracija.

   

  Petražolės pasižymi balinamuoju, žaizdas gydančiu, antiseptiniu, baktericidiniu ir uždegimą mažinančiu poveikiu. Preparatuose naudojamas gerai žinomų ir gerai patikrintų kosmetikos ingredientų, tokių kaip AHA ir BHA rūgštys, augalų ekstraktai ir fermentai, turintys labai išreikštą mažinantį pigmentaciją poveikį, derinys.

  Šios linijos preparatai apsaugo nuo patinimų, pašalina paraudimus, subalansuoja, skaistina, atjaunina, gaivina ir tonizuoja odą. Produktai yra būtini probleminei odai ir  zonai aplink akis.

  Naudojant PR linijos produktus, būtina naudoti kremą, kurio apsaugos nuo saulės faktorius yra bent 15!   

  Skaityti daugiau
  Prekių nėra.
 •  

  Mieli, Klientai, dėl "Onmacabim" taikomos politikos nuo Sausio 10 dienos, jog ši kosmetika yra profesioanli ir gali būti parenkama specialisto, mes esame apriboti laisvai ją parduoti elektroninėje parduotuvėje.

   

  Todėl teko apriboti asortimento prieinamumą. ŠIUO METU REORGANIZUOJAME ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS PREKIŲ ASORTIMENTO PRIEINAMUMĄ INFORMACINIAIS TIKSLAIS.

  Galimybė susipažinti su asortimentu išliks.

  Laikinai, paliekame galimybę susiekti su mumis asmeniškai, pasikonsultuoti ir įsigyti "ONMACABIM" kosmetikos.

  DĖL ASORTIMENTO IR KONSULTACIJOS SUSIEKITE: grazibefiltroshop@gmail.com   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija