DEHIDRATACIJA

DEHIDRATACIJA

Pagrindinė organizmo dehidratacijos priežastis - nepakankamas vandens suvartojimo kiekis, bet kalbant apie veido odos dehidrataciją, priežasčių ženkliai daugiau.   

Odos dehidrataciją lemia šie išoriniai veiksniai: kintančios oro sąlygos (šaltis, saulė, stiprus, šaltas vėjas), dulkės, rūkymas, kofeinas, oro kondicienieriai patalpose, jų šildymas, alkoholinių gėrimų vartojimas, užteršta aplinka, buitinė chemija, detergentai, kietas vanduo, stresas, badavimas, dieta, blogi mitybos ypročiai. Vartojami medikamentai ar dermatologinės procedūros. 

Taip pat vidiniai veiksniai: senejimo procesas, hormoniniai svyravimai, medžiagų apykaitos sutrikimai, genetika.

Dehidratuotoje odoje raukšlės matosi ryškiau.

Dažniau negu dažnai merginos man guodžiasi turinčios problemą.

Tepant kreminę pudrą, ji nesidengia tolygiai, atsiranda dėmelės, ar subėgimai.

Tai yra dėl to, kad odai trūksta drėgmės ir pasireiškė dehidratacija.

Išskirtiniai atvejai - jei savininkė turi sausą odos tipą.

Odos išsausėjimą išduoti gali tam tikri požymiai, tokie taip šerpetojimas, mikro įtrūkimai ar smulkios raukšlelės.

Be to, odai stingant drėgmės, jaučiamas nuolatinis tempimas, šerpėtojimas ir padidėjęs jos jautrumas.

Tinkamą odos drėkinimą užtikrina 4 pagrindiniai veiksniai:

Oro drėkinimas

Viršutinio raginio sluoksnio gebėjimas išlaikyti drėgmę odoje

Drėgmės kiekis, perduodamas iš gilesnio odos sluoksnio (dermos) į viršutinį odos sluoksnį (epidermį).

Drėgmės garavimo greitis.

Odos priežiūrai ir drėgmei užtikrinti rekomenduojama:

* Gerti daugiau vandens.
* Naudoti terminį vandenį.
* Naudoti drėkinamuosius kremus, serumus, kaukes.
* Drėkinkite orą, jeigu jis per sausas.
* Rūpinti savo miego kokybe.
* Rūpintis savi mityba bei sveiku gyvenimo būdu.

 

Kad organizmui nepradėtų trūkti drėgmės, per dieną rekomenduojama išgerti ne mažiau kaip po du litrus skysčio. Atminkite, kad saldinti ir gazuoti gėrimai naudos sveikatai neduoda – odai jie tik kenkia. Naudingiausi gėrimai – paprasčiausias vanduo, šalta žalioji arbata ir vanduo su citrinos sultimis.

Terminis vanduo padeda apsaugoti odą nuo dulkių, kondicionierių ir kitų nepalankių aplinkos veiksnių poveikio, be to, puikiai ją drėkina. Terminiu vandeniu galima apsipurkšti veidą po kelis kartus per dieną – puikiausia tai, kad makiažas dėl to nenukentės. Jeigu terminį vandenį naudosite reguliariai, oda atrodys daug sveikesnė ir gražesnė netgi be makiažo.


Jeigu oda sausa, ją būtina reguliariai drėkinti specialiais kremais – tas pats pasakytina tiek apie veidą, tiek apie visą kūną. Reikėtų rinktis tuos kremus ir losjonus, kurie ant odos nepalieka riebaus blizgesio. Kaip ir bet kurios kitos drėkinamosios priemonės, šios taip pat tepamos du kartus per dieną (ryte ir vakare) ant švarios odos. Naudokite drėkinamus serumus, kaukes. Tinkamiausią priežiūros programą Jums sudarytų grožio specialistas.

Laimei, šiandien yra iš ko pasirinkti – parduotuvės siūlo didelį oro drėkintuvų asortimentą. Vis dėlto tai tikrai nėra pati būtiniausia prekė, galima išsiversti ir be jų. Tiesiog pastatykite namuose indų su vandeniu. Jeigu norite, galite įdėti gėlių žiedų arba įlašinti eterinio aliejaus.


Intensyviai drėkinantis veido serumas. Sudėtyje didelė koncentracija didelės bei mažos molekulinės masės hialiurono rūgšties.


Grožio “tipsas” nuo manęs.

Tepant hialiurono rūgštį ar bet kokią priemonę su ja, pasirūpinkite, kad Jūsų veidas būtų sudrėkintas, vandeniu ar terminiu vandeniu. Taip priemonė efektyviau ir greičiau pradės skverbtis į odą.
  

Jaučiant dehidratacijos požymius, Graži Be Filtro rekomenduoja Skeyndor "Power Hyaluronic" liniją.   

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija