AMELIORATE šveitimui skirta pirštinė

 • Kraunamos nuotraukos

  AMELIORATE šveitimui skirta pirštinė

  1499

  AMELIORATE prekinis ženklas gimė iš susierzinimo ir noro spręsti problemą.   

  Gamintojas
  AMELIORATE
 •  

  Jo kūrėja Anetė labai norėjo pakeisti savo rankų odos ( „vištos odos“) būklę.

  Ji nuo vaikystės sirgo Keratoze Pilaris - nepaprastai dažna liga, dėl kurios oda atrodo šiurkšti, paraudusi ir nelygi dėl per didelio keratino (pagrindinės viršutinių odos sluoksnių dalies) gamybos, dėl kurio išsivysto maži kamščiai. 'arba žąsų nelygumas.

  Anetė nusprendė paimti reikalą į savo rankas. Niekas, ką ji bandė, nepateisino jos lūkesčių,todėl ji ėmėsi kurti šveitimo procedūrą ir odą lyginantį kūno losjoną, kuris švelnintų, regeneruotų ir intensyviai veiktų.

  Tai puiki priemonė ne tik tiems, kas turi konkrečių odos problemų, ar labai sausą odą ,bet ir tiems, kurie nori turėti sveiką, švelnią ir nuostabią odą.


  Sukurta turintiems labai sausą, dehidratuotą odą, tačiau puikiai tinkantį visų tipų odai, - „AMELIORATE“ pirštinė kūno šveitimui pavers jūsų odą nuostabia nuo galvos iki kojų.

  Ši fantastiška pirštinė, naudojama ant sausos odos prieš maudantis.
  Yra pagaminta iš naujoviško audinio pynimo, kuris yra švelnesnis už sintetinę ar natūralią plaušinę, tačiau pakankamai veiksmingas, kad pašalintų negyvas odos ląsteles, kad atsiskleistų švelnesnė, lygesnė, sveikiau atrodanti oda.

  Pradėjus šveitimo procesą, pirštinė leidžia efektyviau dirbti tolesniems priemonėms ir padeda atblokuoti plaukų folikulus, kad sumažėtų nepatogūs įaugę plaukai. Tai taip pat ji puikiai tinka gydant Keratozę Pilaris - nepaprastai dažną būklę, dėl kurios oda atrodo šiurkšti, paraudusi ir nelygi dėl per didelio keratino gamybos, dėl kurio išsivysto maži "kamščiai" ar žąsų guzeliai.


  NAUDOJIMAS: Tvirtai sukamaisiais judesiais naudokite ant sausos odos prieš dušą ar vonią.
  Norėdami palaipsniui pagerinti odos struktūrą ir būklę, naudokite „AMELIORATE formuojantį kūno losjoną“.

  PRIEŽIŪRA: Reguliariai plaukite rankomis arba 30 laipsnių temperatūroje skalbimo mašinoje, išdžiovinkite natūraliai .

  Dėl audinio nusidėvėjimo rekomenduojame pirštinę keisti kas 6 mėnesius, tam,kad būtų efektyvumas ją naudojant.

  ĮSPĖJIMAI: Nenaudokite ant pažeistos, užkrėstos, pažeistos ar sudirgintos odos. Nerekomenduojama naudoti veidui. Nerekomenduojama vaikams.
   

  SUDĖTIS: POLIESTERIS. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija