Teisingas odos valymas

Teisingas odos valymas

Dažnai iš klienčių sulaukiu klausimo.

Kaip kasdien tinkamai pasirūpinti savo veido oda?

Galima valandų valandas praleisti besirenkant sau tinkamą veido serumą, kremą ar kaukę. Pasiūla milžiniška. Bandymai greitai akimis perbėgti netrumpą ingredientų sąrašą, priveda prie to, kad mažiausiai pusė iš jų visiškai neaiškūs. Galite tik įtarti ar Jūsų oda yra sausa, riebi ar jautri. 
Kaip prižiūrėti savo veido odą ir kokius produktus rinktis? 

Kiekviena moteris turi žinoti kiekvienos dienos veido priežiūros mantrą – valyti, tonizuoti, drėkinti, apsaugoti.  Kiekvienos dienos veido priežiūros mantra,


Pradedame nuo odos valymo t.y. prausiklio ?Jis pašalina per dieną susikaupusius nešvarumus, nuo taršos, dulkių, purvo, kuris neigiamai veikia veido odą. Sausai ir jautriai odai rekomenduojama naudoti švelnų pienelį, o mišriai/riebiai labiau tinka putos arba gelis. Nepamirškite kartais naudoti šveitiklio – jis pašalina negyvas odos ląsteles. Jei to nepadarysite, nė viena priemonė pilnai nepasieks odos. Sausai odai šveitimas rekomenduotinas kas dvi savaites, riebiai kartą į savaitę. Labai svarbu pasikonsultuoti su specialistu ir pasirinkti tinkamą šveitimo priemonę ‼️Kitu atveju rizikuojate pažeisti lipidinę plievelę, kuri nebesulaikys drėgmės jūsų odoje ?

2-sis žingsnis - veido tonizavimas.


Turite žinoti tai, jog tonikas NEVALO ODOS NEŠVARUMŲ ir negali būti naudojamas vietoje veido valymo priemonių!

Tikroji toniko paskirtis – ATSTATYTI NORMALŲ ODOS pH (tobulasis pH 5.5) ir paruošti odą kitos kosmetinės priemonės naudojimui.

Dažnai galvojame, jog makiažo valiklį nuplovus vandeniu naudoti toniko nebereikia – labai klystame! Kodėl?

Natūralus odos pH yra 5.5, o vandens gali būti net 9.5! Tai reiškia, kad smarkiai sutrinka rūgščių ir šarmų pusiausvyra, ir smegenims siunčiama žinutė greitai gelbėti odą.

Rezultatas – išsiskiria riebalai. Išsiskyrus riebalams žymiai greičiau užsiteršia veido poros, ilgainiui atsiranda odos papilkėjimai, spuogeliai, inkštirai. Jei esate jautrios / sausos arba išsausėjusios odos savininkės – rinkitės drėkinančius tonikus savo sudėtyje turinčius pantenolio, hialurono. Jei turite riebią / mišrią odą ir norite veido poras paversti mažiau pastebimomis – rinkitės sutraukiantį / gaivinantį toniką savo sudėtyje turinčio hamamelio, pipirmėčių ekstraktų.

Toniką naudoti TIK ant švarios odos. Tonizavus odą rekomeduojama tepti serumą.

 Tai nėra būtina produktas, tačiau rekomenduotinas, jei odos būklė prasta – itin išsausėjusi, brandi, turinti raukšleles.

Serumas labiau koncentruota priemonė nei veido kremas, t.y. jame gausiu aktyvesnių medžiagų.

3-sis žingsnis - veido kremas.


Net ir pats brangiausias veido kremas bus nieko vertas, jei bus netinkamas jūsų odai. Blogesnė versija – netinkamas kremas suerzins odą, atsiras paraudimai ir peršėjimas, šerpetojimas ar net bėrimai. ? Pirmiausia prieš renkantis kremą būtina atkreipti dėmesį į odos tipą, bei ir į metų laiką. Pavasarį ir vasarą patartina rinktis lengvesnės konsistencijos drėkinančius kremus su apsauginiu filtru nuo saulės. Šaltuoju metų laiku negalima pamiršti odos drėkinti, tačiau einant į lauką, ją būtina apsaugoti nuo šalčio kiek riebesniu kremu.

4 - tas žingsnis - veido odos apsauga ?Pavasariui pasibeldus į duris, saulutė pasirodo vis dažniau. Todėl rekomenduojama apsauga - apsauginis kremas nuo saulės. Neapsisaugojimas nuo saulės ultravioletinių spindulių (UVA, UVB) yra pagrindinė priežastis, sukelianti 90% priešlaikinio odos senėjimo simptomų, tokių kaip raukšlės, pigmentinės dėmės. Kad to išvengti, būtina naudoti kremą nuo saulės. ☀️

Apsaugą nuo saulės patartina naudoti kasdien. Tyrimai rodo, jog kasdienis apsauginio kremo nuo saulės su mažu SPF rodikliu (15) naudojimas yra efektyvesnė odos apsauga, negu tik retkarčiais naudojamas kremas su didesniu SPF rodikliu. Kaip matote, veido priežiūros ritualas siekiant gero rezultato yra ilgas, tačiau kiekvienas žingsnis – svarbus. ?

Nepamirškime: „Kaip atrodote 20-ies nulėmė gamta, kaip atrodote 50-ies yra tik Jūsų nuopelnas" (Coco Chanel). 

Ir apibendrinimui.


Kiekvienos dienos veido priežiūros mantra

Valyti
Tonizuoti
Drėkinti
Apsaugoti  

Jei nežinote kokias priemones išsirinkti, GRAŽI BEFILTRO rekomenduoja Skeyndor Expert Cleanse Pro liniją. Joje rasite viską ko reikia teisingam ir kokybiškam odos valymui.