BEAUTY DRUGS BLACK AND GOLDY PAAKIŲ PLEISTRIUKAI

BEAUTY DRUGS BLACK AND GOLDY PAAKIŲ PLEISTRIUKAI

 Supratau, kad kai kurios priemonės, apie kurias trumpai kalbu savo Instagram storiuose, vis tik yra nusipelniusios atskirų įrašų.   

Noriu šiek tiek papasakoti apie savo pačią mylimiausią moterį. Tai mano mama.

Nors ir turi dukrą, grožio specialistę, mama labai vangiai rūpinosi savo veido oda. Tad jaučiau pareigą po truputį ją įkalbėti ir pratinti prie kasdienės odos priežiūros.

Pirmas dalykas, kuris kėlė jai susirūpinimą - paakiai. Net negalvodama jai nupirkau “Beauty Drugs Black & Goldy” paakių pleistriukus.

Šie PLEISTRIUKAI kažkas wow! 

Man svarbi sudėtis.

Pleistriukų pagrindas koloidinis auksas , juodųjų perlų pudra - giliai drėkina, mažina paburkimą, šviesina jautrią paakių odą. Hialiurono rūgštis, alantoinas bei alijošiaus ekstraktas kovoja su pirmosiomis raukšlelėmis.

Žinoma, kiekvienos moters atvejai skirtingi, bet rezultatai tikrai nenuvils.

Pleistriukai puikiai priglunda prie odos ir taip padeda veikliosioms medžiagoms patekti į giluminius odos sluoksnius, suteikdami maksimalų efektą.

Papildomas pliusas, išskiriantis “Black & Goldy” pleistriukus tas, kad juos patogu naudoti ne tik paakių zonoje, bet ir ten, kur formuojasi mimikos raukšlės: ant kaktos tarp antakių, aplink lūpas, ar tiesiog ant skruostų ar smakro.

NAUDOTI ITIN PAPRASTA:
Ant švarios, nuvalytos ir tonizuotos odos (ryte ar kitu jums patogiu metu), priklijuoti pleistriukus Jums patogiose vietose. Palikti 15-20 min. Esant esencijos pertekliui, jį švelniai paskirstykite aplink pirštais. Nuėmus pleistriukus, nuplauti odos nereikia, jei liko esencijos, ją švelniai įmasažuokite.

Labai svarbu! Apsauginį baltą dangtelį palikite, tam, kad neišgaruotų viduje esantis skystis.

Pakuotėje 60 vienetų / 30 porų.
Pagaminta Pietų Korėjoje.

DŽIAUGIUOSI, KAD DABAR GALIU NE TIK KALBĖTI, BET IR KONKREČIAI PASAKYTI, KAD JŲ GALITE ĮSIGYTI PAS MUS SKILTYJE VEIDO PRIEŽIŪRA - BEAUTY DRUGS.